Beste lezer / Waarde leden / Beste MFVR-leden,
De BarCo is weer terug, en enthousiaster dan ooit tevoren!
Als BarCo staan wij dag in dag uit achter de bar in ’t Vat om er voor te zorgen dat onze lieve medestudenten echte kwaliteit geleverd krijgen; of dat nou in de vorm van een tosti, vaasje, fristi of kinder bueno is. En dat voor echte studentenprijsjes!!
Naast onze dagelijkse taken achter de bar is de BarCo ook verantwoordelijk voor de vele gezellige borrels die ’t Vat kent! Denk aan bijvoorbeeld de HerVattingsborrel aan het begin van elk jaar, waar wij vieren dat ons geliefde Vat na een lange zomer eindelijk weer open is. Hou onze instagram - @tvat2012 – in de gaten om te zien wat voor andere leuke borrels, activiteiten, en deals wij organiseren!
Er moet veel geregeld worden in ’t Vat, maar met onze drie subgroepen – VOorraden, Promo en Aankleding – zorgen wij er voor dat alles in ‘t Vat soepel verloopt. Het managen van het assortiment, het promoten van borrels & aanbiedingen en het mooi aankleden van ’t Vat; alles is in goede handen.
Kortom, ’t Vat is een plek waar je vrienden voor het leven maakt, geniet van de beste borrels, goudgele rakkers drinkt en bovenal heel veel tosti’s eet (ze zijn maar €1!). Kom vooral lekker langs en proef de sfeer!
Ook organiseren wij sinds dit jaar weer de week van het vat! Een week lang feestelijk spektakel waar we nog niet al te veel over gaan verklappen.
Met fantostische groet,
BarCo 24’-25’
Leden
- Luc de Ruijter - Voorzitter
- Beyza Ünal - Vice-Voorzitter / Hoofd Promotie
- Jans Van Berkel - Secretaris / Commissaris voorraden
- Bela de Bloeme - Hoofd Voorraden
- Luca Bot - Hoofd Aankleding
- Eva Vonk - Commissaris voorraden
- Kayleigh van Berkel - Commissaris voorraden
- Lucas Witte - Commissaris voorraden
- Olaf Peters - Commissaris voorraden
- Xavy Rodriguez Veenhuizen - Commissaris voorraden
- Jasper Pijnenburg - Commissaris promotie
- Julia Rueb - Commissaris promotie
- Lara Koolmees - Commissaris promotie
- Robert-Jan van Driel - Commissaris promotie
- Thomas Klep - Commissaris promotie
- Amber Verhoef - Commissaris aankleding
- Kun Woo Kim - Commissaris aankleding
- Meike Brinkhuijsen - Commissaris aankleding
- Sam Borst - Commissaris aankleding
- Eva Rijnen - Assessor bar / Qualitate qua
- Julian Go - Qualitate qua