U bent hier:

Studententeam Radiologie Ijsselland Ziekenhuis

Bedrijf
IJsselland Ziekenhuis
Type
Bachelorstudenten
Locatie
Rotterdam
Vereiste taal
Nederlands

Omschrijving

Lijkt het je leuk om zelfstandig te doorlichten op de pijnpoli en de OK of om te assisteren bij het maken van röntgenfoto’s? Wil je graag ervaring op doen in het ziekenhuis? Dan is het studententeam Radiologie iets voor jou!

Functie-inhoud

Na een inwerktraject ben je veelzijdig inzetbaar op de Radiologie. Je bent onderdeel van ons laborantenteam. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ondersteunen van de laboranten op de CT, MRI en de klinische buckykamer. Daarnaast leer je om zelfstandig te doorlichten op de pijnpoli en de OK.

Functie-eisen

Wij zoeken enthousiaste en gemotiveerde studenten die hun propedeuse behaald hebben. Je kunt patiëntgericht te werk gaan, zowel zelfstandig als in teamverband. Je bent flexibel, professioneel en hebt bovendien een sterk verantwoordelijkheidsgevoel. Je kan initiatief tonen en weet op creatieve wijze met onverwachte situaties om te gaan.

Wat bieden wij jou?

Je wordt betaald volgens CAO Ziekenhuizen, schaal FWG 25. Het werken op onze afdeling biedt de mogelijkheid om nauw samen te werken met artsen, laboranten, verpleegkundigen en doktersassistenten. Op deze manier maak je al vroeg in je opleiding kennis met het ziekenhuis en kun je alvast ervaring opdoen voor in de toekomst. Bovendien is er voor jou de mogelijkheid om achter de schermen mee te kijken met de verschillende beeldvormende onderzoeken!

Onze werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 08:00-12:30 uur (ochtenddienst) en/of van 12:30 - 17:00 uur (middagdienst). Binnen deze kaders zijn de uren in overleg, we zijn flexibel in de mogelijkheden. We vragen alleen een minimale beschikbaarheid van 2 diensten in de week. Het studententeam van de afdeling Radiologie is nog aan het opstarten, dus wij bieden jou volop nieuwe uitdagingen en de mogelijkheid om samen met ons te bouwen aan een fantastisch studententeam! Lijkt het je leuk onderdeel te zijn van onze afdeling? Stuur dan een mail met je CV, bewijs van punten én je motivatie naar studententeam.radiologieysl@gmail.com.

Mocht je nog vragen hebben, stuur dan gerust een appje naar: 06-44181881 (Kimberly Greatbanks)

Met vriendelijke groet,

Arie van den Boogaart en Lydia Berger
Teamleiders Radiologie

Partners