U bent hier:

Geneeskunde Studenten gezocht voor triage in de Huisartsenzorg

Bedrijf
Maatschap Huisartsen Rozenburcht
Type
Bachelor- en masterstudenten
Locatie
Capelle a/d Ijssel

Omschrijving

Geneeskundestudenten gezocht voor triage in de huisartsenzorg

Ons team bestaat uit 6 vaste huisartsen, 3 vaste waarnemend huisartsen, 10 vaste doktersassistenten, 3 POH-S , 2 POH-GGZ en een praktijkmanager. We zijn een gezellig, laagdrempelige en een geaccrediteerde praktijk.

We werken met een vast team van assistenten/triagisten. Bij vakanties , ziekte , en vrije dagen zoeken we versterking . Jouw taken omvatten afhankelijk van je ervaring, balie werkzaamheden en/of telefonische triage . Enige ervaring met Medicom systeem is gewenst.

We zoeken geneeskunde studenten vanaf het 3 e /4 e jaar die graag ervaring willen opdoen in een huisartsenpraktijk. Vind je het leuk om in teamverband te werken en benje flexibel inzetbaar? Zit je b.v. in een overbruggingsfase van je bachelor naar Master ?
Ben je enthousiast en wil je een leuke , nuttige en leerzame ervaring opdoen voor jestudie? Heb jij een groot verantwoordelijkheidsgevoel? Ben je daarnaast ook behulpzaam, nieuwsgierig en zorgvuldig? Dan willen wij jou graag in ons team.

Wat kan je verwachten?
Een leuk marktconform uurtarief van 13-17 euro, afhankelijk van wel/niet ervaring in de huisartsenzorg. Een interne coaching traject tot een bekwame triagist/assistent met als doel zelfstandig werken en onder de directe verantwoording van één van de huisartsen.

Voor meer informatie of Jouw sollicitatie kan je mailen naar onze
coördinerend/leidinggevend assistente Jacqueline Honkoop. Haar mailadres is
honkoop@huisartsenpraktijkrozenburcht.nl.

Maatschap Huisartsen Rozenburcht
Nieuwe Laan 8
2902 BW Capelle a/d Ijssel

Partners