U bent hier:

Studententeam GE-ONCO

Bedrijf
Erasmus MC
Type
Bachelorstudenten
Locatie
Rotterdam
Vereiste taal
Nederlands

Omschrijving

GEZOCHT: (aankomend) 2e jaarsgeneeskundestudenten voor studententeam GE-ONCO

Beste studenten,
Het medisch studententeam GE-ONCO is op zoek naar studenten die ons team willen komen versterken!
In het bezit van/zicht op een propedeuse is een vereiste. Aankomende tweedejaars moeten nominaal lopen.

De afdeling
De afdeling GE-ONCO is een grote en gevarieerde afdeling op de 11e etage van het Erasmus MC bestaande uit 42 bedden. Op deze afdeling liggen hoofdzakelijk chirurgische patiënten die een operatie i.v.m. maligniteit hebben ondergaan. Buismaag, HIPEC en borstamputaties zijn een aantal voorbeelden van de operaties die veel voorkomen. Kenmerkend voor onze afdeling is dat veel patiënten een langer dan gemiddelde verblijfsduur hebben, waardoor een vertrouwensband ontstaat en je ook op die manier van betekenis bent voor patiënt en familie. 

Werkzaamheden
Jouw taken als medisch student op de afdeling GE-ONCO zijn erg uiteenlopend: 

 • Hoofdzakelijk de verpleging ondersteunen met diverse taken, waaronder het doen van controles van de vitale functies, bloedsuiker prikken, bedienen van infuuspompen, patiënten helpen met de ADL, bedden verschonen, etc.
 • Transport van patiënten, laboratoriummonsters, bloedproducten, etc.
 • Opruimen en bijvullen van materialen
 • (Spoed)opnames 

Op de afdeling zijn een kok en facilitair medewerkers aanwezig tot 19.00 uur die zich met het eten en drinken bezighouden. Na deze tijd ben je als medisch student verantwoordelijk hiervoor. 

Diensten
Tijdens de dag-en avonddiensten werken er altijd twee studenten tegelijkertijd. Zo nodig worden er ook diensten gedraaid op het COVID gedeelte van de afdeling.

 • Avonddiensten (elke dag): 16:30-23:00
 • Dagdiensten (in het weekend en feestdagen): 07:30-14:30
 • Nachtdiensten (in het weekend): 23:15-07:45
 • COVID diensten: 16:00-22:00

Wat wordt van je verwacht?
Flexibiliteit is een vereiste om te solliciteren. Er wordt van je verwacht minimaal 6 diensten per maand te werken, inclusief de feestdagen. Andere vereisten zijn:

 • Enthousiasme en inzet
 • Collegialiteit
 • Goede telefonische bereikbaarheid

Wat kunnen wij bieden?

 • Super gezellig en enthousiast team, variërend van tweedejaars studenten t/m  coassistenten
 • Veel patiëntencontact
 • Ervaring opdoen met werken in nauwe samenwerking met het verpleegkundig team
 • Doorgroeimogelijkheden (denk aan stoma plakken, ECG maken, maagretentie bepalen etc.)
 • Prima vergoeding conform cao UMC met onregelmatigheidstoeslag

Solliciteren?​​​​​​​
Ben je geïnteresseerd? Mail dan uiterlijk 13 mei 2021 jouw sollicitatiebrief en CV in PDF formaat naar: g.j.y.dejong@erasmusmc.nl en r.bhattacharya.1@erasmusmc.nl t.n.v. ‘Sollicitatie GE-ONCO’. De sollicitatiegesprekken zullen op 18 mei gehouden worden, solliciteer gelieve alleen als je dan kan.

Met vriendelijke groet,
Ritoja Bhattacharya en Jedidja de Jong
Studententeamleiders GE-ONCO

Erasmus MC
In het Erasmus MC werken we hard aan het verbeteren van de zorg van vandaag én de gezondheid van morgen. We bieden de beste behandelingen voor de meest complexe ziektebeelden. We gebruiken innovatieve, nieuwe technieken. En we zoeken steeds naar slimmere en betere manieren om samen te werken. Niet alleen met andere professionals, maar bijvoorbeeld ook met de patiënt. In zo'n omgeving haal je elke dag het beste uit jezelf. Werk jij mee aan beter worden?

Partners